دبستان رهیار- شعبه پونک

school2دبستان رهیار شعبه پونک همزمان با تاسیس رهیار شکل گرفته و در آستانه 20 سالگی تاسیس خود قرار دارد، این مرکز آموزشی در پایه های اول تا ششم دبستان پذیرش دانش آموز داشته و دارای نزدیک به 20 کلاس درس می باشد. این دبستان از نظر امکانات تا حد زیادی مجهز بوده و دارای آزمایشگاه های کاملی در بخش های علوم، کامپیوتر و ریاضی است، در کنار برنامه های روتین آموزشی مدرسه زبان آموزی به عنوان یکی از برنامه های منظم و دارای چارچوب در این مدرسه است به گونه ای که آموزش زبان انگلیسی به دانش آموزان این مدرسه از مهم ترین برنامه های این مدرسه است. 
                                         rahyar5                                                                                       
ساعات کاری این دبستان از ساعت 7:30 الی 15  بوده و دانش آموزان می توانند برای زمان ناهار از خدمات دبستان بهره مند شوند. این دبستان دارای نیروهای مشاور در حوزه های آموزشی، پرورشی، بهداشتی و پزشکی بوده که در کنار برنامه های آموزشی دبستان از تجربیات و برنامه های این مشاورین نیز بهره گرفته خواهد شد.  برقراری ارتباط مداوم با خانواده ها به صورت هدفمند برای ایجاد شرایط بهتر برای تحصیل فرزندان از جمله مزیت های این دبستان می باشد. 

location آدرس این دبستان: تهران-پونک-خیابان سردار جنگل-پایین تر از چهار راه میرزابابایی-نبش کوچه گلزار یکم شرقی-پلاک 59 و شماره تلفن آن برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شعبه  می توانید با کارشناسان دبستان و یا واحد پذیرش این موسسه در ارتباط باشید.

آخرین اخبار


/Content/Themes/kolyoum/images/no-image.PNG
جشنواره یک روز با خانواده

در کشورهای مختلفی معمولا یک روز از سال را به عنوان روز خانواده جشن می ...

/Content/Themes/kolyoum/images/no-image.PNG
گردشی علمی تفریحی با معلمان

گر از فضای دودآلود شهر تهران خسته شده اید و دلتان می خواهد سری به شمال...

/Content/Themes/kolyoum/images/no-image.PNG
دبستان رهیار، مروج سلامتی

ضرورت وجودی تشکیلات بهداشت مدارس ناشی از این واقعیت است که دانش­‌آموزا...

 
Top